İnşaat Hesabı

Nedir?

İnşaat Hesabı Nedir?

Güncel piyasa fiyatlarıyla %90 doğrulukta hesap yapan inşaat maliyeti hesaplama yazılımıdır. Tüm işçilik ve malzeme fiyatları illere göre değişkenlik gösterir ve sürekli güncel tutulmaktadır.
İnşaat Hesabı; müteahhitlerin bir arsaya veya kentsel dönüşüm projesine teklif verme aşamasında en büyük yardımcısıdır.
İnşaat maliyetini 1000’lerce kalemle hesaplar ve yaklaşık 60 sayfalık bir rapor verir.

Tamamen İnternet Üzerinden Çalışır

İnşaat hesabı tamamen internet üzerinden çalışır. Kullanmak için bilgisayarınıza herhangi bir program yüklemeniz gerekmez. Hesabınıza internet bağlantısı olan herhangi bir cihazdan dilediğiniz an kolayca ve anında ulaşabilirsiniz.

İnşaat Projesini Oluşturan Tüm Bileşenleri Bilir

Bir inşaat projesinde karşınıza çıkabilecek tüm maliyet kalemlerini hesaplamalarına dahil eder. Belirttiğiniz metrekare, balkon, mutfak ve banyo sayısı gibi tercihlerde metraj hesabını yeniden ve eksiksiz gerçekleştirir. Böylelikle hiçbir maliyet kalemini gözden kaçırmamış olursunuz.

Kullanımı Kolaydır

Sadece bağımsız bölümlerinizin metrekarelerini girerek hesaplama yapmanıza imkan tanır. Başka hiç bir parametreyi düşünmenize gerek kalmaz. Projesi çizilmiş veya çizilmemiş tüm projelerinizin maliyetini dakikalar içinde hesaplamanız mümkündür.

Gerçek Saha Fiyatlarını Kullanır, Daima Günceldir

Türkiye’nin 81 ilindeki aktif projeleri tarar ve güncel maliyetleri toplayarak hesaplamalarına yansıtır. Veri akışında müteahhit, mimar, mühendis, taşeronlar ve tedarikçiler ile çalışır. Bu sayede piyasa koşullarını araştırıp, fiyat teklifleri almanıza gerek kalmaz.

Tüm Gider Yönetimini Tek Noktadan Gerçekleştirmenizi Sağlar

Kendi üzerinde barındırdığı gider yönetim modülü ile başka hiçbir programa ihtiyaç duymaksızın, karlılığınızı kontrol edebilir, ödeme planınızı ve nakit akışınızı yönetebilir, açık hesap çalıştığınız firmaları takip edebilirsiniz.

Pratik ve Ekonomiktir

Binlerce karmaşık mühendislik hesaplarını sizin yerinize yapar. Aktif bir mühendisle bir haftayı bulabilen maliyet hesabını dakikalar içerisinde gerçekleştir. Saha fiyatlarını periyodik olarak kontrol edip güncellediği için fiyat araştırmasına zaman ayırmanız ve hesap hatalarından endişe etmeniz gerekmez.

[Herd-Effects id="1"]

Sorularınız mı var?

Bizimle İletişime Geçin